Hurtownia papieru w Lublinie

Sklep internetowy papier papier to szeroki wybór artykułów higienicznych i sanitarnych dla firm oraz gospodarstw domowych. W asortymencie sklepu znajdą państwo produkty do zaopatrzenia szpitali i przychodni medycznych które potrzebują głównie podkładów medycznych z preferencyjną stawką VAT 8%. Podkład medyczny doskonale sprawdzi się jako jednorazowe zabezpieczenie pacjenta. Zapraszamy wszystkie przechodnie w mieście Lublin do współpracy. Kolejny produkt to ręczniki składane ZZ, których szeroki wybór w trzech kolorach czyli szarym, zielonym oraz białym sprawdzą się w branży usługowej jak hotele, gastronomia oraz obiekty użyteczności publicznej. Ręczniki ZZ produkowane są z makulatury o wysokiej gramaturze lub z czystej celulozy również w dwóch warstwach. Produkt z celulozy jest śnieżnobiały i wygląda bardzo atrakcyjnie. Następny produkt z papieru to ręczniki papierowe które znajdują zastosowanie w każdej branży i dziedzinie naszego życia, również wiele gospodarstw domowych zużywa wiele ręczników papierowych. Są one produkowane przez firmę Welmax w dwóch rozmiarach MINI oraz MAXI. Ręczniki papierowe są pakowane w zależności od wielkości po 6 lub 12 sztuk. Specyficznym papierem jest czyściwo papierowe które jest niezbędne we wszystkich warsztatach samochodowych oraz obiektach gdzie wytarza się dużo ilości brudu. Czyściwo papierowe doskonale sprawdza się w tej roli a jego parametry doskonale współgrają z jego ceną. Powszechnie stosowany papier toaletowy w różnych rozmiarach mogą u nas zakupić firmy, są to rolki papieru stosowane w obiektach publicznych, głównie produkowane z makulatury przez welis lub nowa nazwa welmax.

W naszym sklepie internetowym w Lublinie zakupisz najtańszy papier w Lublinie w atrakcyjnej cenie, a dokonują zakupu na firmę uzyskasz dodatkowy rabat lub skorzystasz z promocji. Naszym wielkim atutem jest szybkość działania ponieważ możemy dostarczyć nasze produkty nawet tego samego dnia a najpóźniej kolejnego dnia roboczego. Nasz bezpłatny transport potrafi szybko realizować zamówienia oraz posiada cały czas na przy sobie towar. Nasz ogromny magazyn zapewnia nam ciągłość dostawy i duży zapas materiału. Pamiętaj zapewniamy bezpłatną dostawę na terenie Lublina oraz okolic. Zaopatrujemy się bezpośrednio u producenta firmy Welmax, Bezwola dzięki czemu mamy najtańszy papier w Lublinie. Nasze ręczniki papierowe w rolce są powszechnie stosowane przez firmy sprzątające oraz wiele obiektów usługowych. Na papier higieniczny dla firm oferujemy zniżki.

Zapraszamy wszystkie firmy chcące ograniczyć koszty działalności i podnieść rentowność swojego biznesu. Nas sklep internetowy i hurtownia papieru Lublin zrealizuje każde zamówienie.