Grzybica paznokci - przyczyny i leczenie

Od kiedy istnieje nasz gabinet spotkaliśmy się z wieloma przypadkami grzybicy paznokci, na zdjęciach widać efekty korzystania z usług nie higienicznych kosmetyczek u których wizyta skończyła się poważną chorobą paznokci.

Częstą przyczyną zakażeń grzybicą paznokci jest używanie niesterylnych narzędzi w trakcie manicure i pedicure, dlatego należy zawsze zwracać uwagę czy gabinet jest wyposażony w autoklaw i czy narzędzia przed zabiegiem znajdują się w sterylnych woreczkach co świadczy o tym że zostały odpowiednio wysterylizowane. Korzystanie z usług mobilnych jest często gwarancją tego że kosmetyczka nie posiada sterylnych narzędzi.

Należy podkreślić że im wcześniej zaczniemy - to leczenie będzie prostsze, szybsze i tańsze. Dlatego należy udać się do specjalisty od razu jak zobaczymy pierwsze objawy. W naszym salonie wykorzystujemy dwie technologie laserowego leczenia grzybicy paznokci. Jako JEDYNI na Lubelszczyźnie posiadamy laser Lunula który jest uznaną na całym świecie metodą leczenia i skuteczną oraz laser Q-Switched który trochę mniejsze zastosowanie ale również jest skuteczny. Metody te są bezpieczne i nie mają efektów ubocznych, leczą grzybice paznokci u rąk i u nóg. Nasz salon stylizacji paznokci ale również podologia Lublin dzięki tym laserom należy do grona najlepiej wyposażonych gabinetów w kraju.